Reference

„Martine, moc děkujeme za vstřícný přístup, časovou flexibilitu a pomoc. Inspiroval jste nás k mnoha novým cestám, nastínil možná řešení současných nedostatků a všeobecně nás posunul dále. Za to moc děkujeme. “

Kamila Fröhlichová, marketing festivalu Prague Pride  |  22. května 2014  |

______________________________________________________________

Skvělá komunikace, neuvěřitelná ochota, milý člověk a hlavně užitečné rady a pomoc. Moc děkuji. Radka Rüster, Divadlo na Jezerce.

Radka Rüster, obchodní oddělení Divadla na Jezerce  |  20. listopadu 2013  |

______________________________________________________________

Martin vyniká především nasazením v práci a asertivitou při prosazování zadaného úkolu. Jeho networkovací aktivity jsou v rámci Pro arte beuronensis těžko docenitelné.

Ing. Jakub Mráček, učitel chemie a informatiky na Gymnáziu Teplice, advokát otevřených dat a bývalý koordinátor ve Fondu Otakara Motejla Nadace Open Society Fund Praha, aktivní v mnoha neziskových, protikorupčních a osvětových organizacích a projektech.  |
11. listopadu 2013  |

______________________________________________________________

Martin je iniciativní a nápaditý. Jeho angažmá ve společnosti Pro arte beuronensis je příkladnou ukázkou toho, jak může mladý člověk už od gymnaziálního věku být přínosem pro společnost. Martin má nadto dar dobře vystupovat a zvládat společenská setkání. Velmi kladnou vlastností je pečlivý, promyšlený a důkladný přístup k práci. A taky je vytrvalý – jen tak něco nevzdá.

RNDr. Zdeněk Bergman, ředitel Gymnázia Teplice  ǀ  28. září 2013  ǀ  www.gymtce.cz

 

2 komentáře u Reference

  1. radka rüster za Divadlo Na Jezerce napsal:

    Skvělá komunikace, neuvěřitelná ochota, milý člověk a hlavně užitečné rady a pomoc. Moc děkuji! rr

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *